Targi Optyka 2016

Targi Optyka

Już w listopadzie a dokładnie w dniach 18-19 listopada odbędzie się kolejna edycja jednych z największych polskich targów optycznych- Targi Optyka 2016. Organizatorami tych targów są niezmiennie Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna.

Udział w tych targach biorą zarówno firmy takie jak nasza, które zaprezentują nowości ze świata okularów ale również odbędą się pokazy, szkolenia i wykłady.

W poprzedniej edycji targów wzięło udział 107 wystawców, którzy zaprezentowali ponad 300 marek. A same targi odwiedziło ponad 2200 osób związanych na co dzień z branżą optyczną- optyków, optometrystów i przedstawicieli środowiska naukowego. W tym roku spodziewana jest jeszcze większa frekwencja ku uciesze zarówno organizatorów jak i nas wystawców!

Te targi to wspaniała okazja aby nawiązać nowe współprace handlowe, uzupełnić bazy nowych klientów,  poznać cenne zdanie klientów na temat prezentowanych produktów oraz  dowiedzieć się co nowego w świecie okularów ale i szkieł czy maszyn. Jest to również idealne miejsce na wykreowanie pozytywnego wizerunku swojej firmy.

Te właśnie cele przyświecają i nam dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich optyków do odwiedzenia nas w pawilonie 3 na stoisku numer 22. Zaprezentujemy Państwu najnowsze kolekcje takich marek jak Christian Lacroix, Tonino Lamborghini, Marimekko, Xavier Garcia czy Vespa jak również wiele, wiele innych.

Do zobaczenia !!