O FIRMIE

Historia naszej firmy sięga 1965 roku. Rozpoczął ją Ryszard Gąsiorowski, który jako jeden z pierwszych w Polsce zaczął samodzielnie produkować okulary korekcyjne. Jego manufaktura, jak to w tamtych czasach bywało, znajdowała się w przydomowym garażu w rodzinnym Konstancinie. Po latach interes przejęła młodsza córka Ryszarda – Joanna – która ukończyła szkołę optyczną w Düsseldorfie i przez lata pod okiem swojego ojca wdrażała się w rodzinną firmę. Obecnie prowadzi ją, razem z mężem Waldemarem, już blisko 30 lat.

W tym czasie firma zaczęła sprowadzać okulary od światowych producentów i właściciele stali się wyłącznymi dystrybutorami wielu marek okularowych. Wieloletnie doświadczenie w branży i dobry gust pozwala im wyszukiwać towar ponadprzeciętny – przyciągający swoją jakością oraz wyróżniający się designem. Jako pionierzy wprowadzili do Polski takie marki jak Longines, Paloma Picasso, Metzler, Kenzo czy Carolina Herrera.
W taki sposób ukształtował się dzisiejszy profil firmy PUNKTAL.

Dziś w swojej ofercie mogą pochwalić się takimi markami jak Maybach, Chrome Hearts,Christian Lacroix, Xavier Garcia Sando, Exalt Cycle, Ørgreen  a także wieloma innymi. Oferta wciąż się rozbudowuje, ponieważ właściciele cały czas śledzą światowe trendy odwiedzając zagraniczne targi i poszukując nowych produktów.

Od kilku lat w prowadzenie firmy włączyła się córka Joanny i Waldemara – Justyna, która swoim świeżym spojrzeniem weryfikuje ofertę pod kątem młodych, dynamicznych ludzi, dla których okulary są nie tylko potrzebą, ale także elementem pokazania własnego „ja”.

W salonie w Konstancinie, wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w profesjonalny sposób pomogą każdemu, kto poszukuje czegoś wyjątkowego, czegoś co wyróżni go z tłumu, doda nowoczesnego looku, a także ponadczasowej elegancji.