Nowości 2017 Christian Lacroix

Lacroix

W świecie mody trendy na nadchodzący sezon jesień/zima to głównie oversizowe ubrania- najlepiej takie o 2 numery za duże, ubrania nawiązujące do lat 80-tych, folkowe hafty, motywy wojskowe. Modne będą również kamizelki noszone na koszule, karmelowe trencze oraz szerokie spodnie. Jak się okazuje swobodnie będzie można pożyczać ubrania z szaf swoich  mężów czy partnerów bo moda męska w kobiecym wydaniu również wraca do łask. Na szczęście na wybiegach pojawiły się również elementy klasyczne nawiązujące do arystokracji. Aksamit w kolorze głębokiego granatu i czerwonego wina w połączeniu ze złotem, futrami i gipiurami to najmodniejsze połączenia w sezonie jesień-zima 2016-2017.
W świecie okularów również rządzi kolor i kształt !!
W tym sezonie króluje czerwień, granat, pomarańcz ale również brąz i beż. Kształty to wyrafinowane kotki, okulary “po babci”- im grubsza i większa oprawka tym lepiej oraz wszelkie odmiany prostokątów idealnie wpisują się w obecne trendy.
Najnowsza kolekcja francuskiej marki Christian Lacroix nie pozostaje w tyle. Wzorzyste printy, modne kolory i ciekawe kształty to znaki rozpoznawcze kolekcji AW 2016/2017.
Zapraszamy do naszej galerii gdzie prezentujemy najnowsze modele.