EXALT CYCLE

Marka Exalt Cycle, obecna na rynku od lat dziewięćdziesiątych, znana jest ze swoich innowacyjnych i awangardowych linii. W jej historii można dopatrzeć się pasji i przedsiębiorczości oraz inspiracji czerpanych z najciekawszych trendów , ze świata sportu i rozrywki. Akronim XY pozostaje niekwestionowaną cechą charakterystyczną marki.  Określa pewne cechy szczególne modeli,  jest to też podpis graficzny oraz  rozpoznawalne logo.

Linie okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych, powstają we Włoszech, gdzie są zarówno projektowane przez zespołem kreatywny jak i  produkowane , co bezwątpienia można odczuć po jakości  materiałów użytych do wykonania tych oprawek.  Exalt Cycle, prezentuje 8 modeli okularów korekcyjnych  i 7 modeli przeciwsłonecznych, w których projektanci starali się wyrazić najwyższą czystość linii, ale z bardzo wyrafinowanymi detalami. Projekt został zrealizowany poprzez wybór materiałów takich jak octan i stal, czasem nawet połączonych ze sobą.

Matowe, a także błyszczące kolory definiujące kolekcje, dostępne są zarówno w modelach wykonanych z metalu, jak i w wersji octanowej. Soczewki użyte w oprawach wykonane są w najwyższej jakości.  W modelach przeciwsłonecznych zastosowane soczewki płaskie, które nadal są bardzo modne.

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE OKULARY?

Zostań naszym klientem!